Винагорода членів Наглядової ради у період та після карантину

ZOOM-конференція

17 вересня 2020

16.30

Спікери та учасники сфокусуються на питаннях винагороди членів Наглядової ради, зокрема, під час карантину, зумовленого пандемією Covid-19. Адже ці питання викликають неабиякі суперечки як серед фахівців, так і у суспільстві, їм приділяють значну увагу інвестори. Наявність та якість політики винагород членів рад та вищого менеджменту є одним із визначальних питань при оцінці якості моделі корпоративного управління компанії.

Попередні конференції


Цього разу ми поговоримо про


Як Ви ставитеся до сталої практики, коли комітет Наглядової ради з питань винагород розробляє пропозиції щодо винагороди членів ради? Отже, члени ради розробляють проект політики власної винагороди?


Чи можливо дати якесь наочне та зрозуміле для всіх визначення розміру оптимальної, з Вашої точки зору, середньої винагороди члена Ради великої (як для України) компанії? Чи має відрізнятися (за рівних умов) винагорода у державній та приватній компанії; винагорода в українській та західноєвропейській компанії? Чому?


Чи повинна винагорода членів Ради мати перемінну складову? Якщо так, від яких KPIs вона має залежати? Чи доречно взагалі вживати термін «KPIs» для невиконавчих директорів?


Як має змінитися винагорода членів Ради у період кризи, зумовленої пандемією Covid19 (з одного боку – велике навантаження та підвищена відповідальність директорів; з іншого – зменшення доходів компанії, тиск з боку інвесторів та громадськості)?


Учасники дискусії


Джейсон Бретт Пеллмар

Голова регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі і Молдові; Голова Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств


Шевкі

Аджунер

Екс-голова ЄБРР в Україні, голова Наглядових рад АТ «Укрзалізниця», НЕК «Укренерго»


Андрій

Бойцун

PhD, незалежний консультант з корпоративного управління, Голова Комітету з призначень та винагород Наглядової ради ПАТ «Укрнафта», колишній член Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR)


Юрій

Вітренко

голова Наглядових рад ПАТ "Укрнафта" (2019-2020), АТ "Укргазвидобування"(2016); Голова Наглядової ради ДК "Укроборонпром" (2019-2020)


Макс 

Нефьодов

Інвестбанкір, 

перший заступник міністра економіки (2015-2019), голова Держмитслужби (2019-2020)


Олександр 

Окунєв

Голова Правління 

Професійної асоціації корпоративного управління


ВЗЯТИ УЧАСТЬ у КОНФЕРЕНЦІЇ

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації
Email info@cgpa.com.ua
Телефон +38 044 228-87-59