HR-директор і корпоративне управління:
Сучасні виклики і можливості розвитку кар’єри

ZOOM-конференція

25 травня 2021

19.00

Куди прагнути HR-директору? Усі, хто досягнув цієї позиції і вже встиг попрацювати у кількох компаніях, зіштовхуються з дилемою: що далі? Один з можливих шляхів – шлях в раду директорів компанії.

Ми поговоримо про


Які перспективи кар'єрного росту для HR-директора в українських компаніях? Як HR-директору з більшим успіхом претендувати на позицію члена Ради компанії?


Навіщо потрібен в Раді директор з управління персоналом? Який особливий вклад він може внести?


Яка роль HR-директора в питаннях планування наступності (succession planning) менеджменту і Ради директорів?


Чи може HR-директор бути ресурсом інформації і досвіду для власника, менеджменту і компанії в цілому?


Чи бере участь HR-директор в розвитку членів Ради, СЕО та інших топ-менеджерів компанії, і як це відбувається?


Яким питанням з корпоративного управління потрібно навчати топ-менеджерів, юристів, корпоративних секретарів, фахівців в сфері комплаєнс тощо?


Чим відрізняється роль HR-директора в компаніях, які перебувають на різних етапах розвитку: Рада директорів створена і успішно працює / компанія знаходиться на етапі створення Ради директорів / Ради немає і не планується створення?


Учасники дискусії


Анна Власова

засновник і директор школи HRM

член наглядової ради Нової Пошти

Кандидат економічних наук; доцент; магістр бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан-Прованс - Марсель, Франція (University of Economics and Law, d'Aix-Marseille, France). Має диплом з менеджменту Європейського Фонду Розвитку Менеджменту (EFMD). Професор з бізнесу Київської школи економіки (KSE). Працювала в Академії Наук, Київському національному економічному університету (КНЕУ), Міжнародному інституті бізнесу (МІБ), Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs). Брала участь в спільних дослідженнях з менеджменту з Лондонської Бізнес-Школою [LBS] і в навчальних проектах USAID, CIDA, DANIDA і GIZ; проектах Світового Банку, Фонду Держмайна України та Національного агентства Україна з питань державної служби. Викладач Львівської бізнес школи (LvBS). Член Наглядової ради "Нова Пошта". 

Олександр Окунєв

Голова Правління

Професійної асоціації корпоративного управління

Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001) та Міжнародного інституту бізнесу (з 2001). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Комітету з питань корпоративного управління та розвитку інструментів фондового ринку України НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 100 публікацій з корпоративного права та управління.

Рената Дельпорте

старший віце-президент і Global HR Business Partner компанії SoftServe

Понад 25 років працює у компаніях: SoftServe, LEONI Wiring Systems, Nestle, Coca-Cola, DHL.
У 2019 увійшла до ТОП-10 HR лідерів країни рейтингу HeadHunter.
9 з 10 років, які Рената працює в SoftServe, компанія залишається найкращим роботодавцем Східної Європи.

Юлія Пилипенко

HR-директор Райффайзен Банк Аваль


ВЗЯТИ УЧАСТЬ у КОНФЕРЕНЦІЇ

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації
Email info@cgpa.com.ua
Телефон +38 044 228-87-59