антикорупційний комплаєнс: погляд юриста

ZOOM-конференція

09 вересня 2020

16.00

Ми поговоримо про


Огляд законодавства про захист "викривачів" в Україні і в світі


Співробітник, що не дотримується комплаєнс - звільнити не можна залишити?


Внутрішні розслідування в Україні та країнах СНД


Взаємодія бізнесу та органів правопорядку


Учасники дискусії


Аріо

Дехгані

радник | практики комплаєнс та розслідування

 Sayenko Kharenko

Володіє понад десятирічним професійним досвідом у сферах комплаєнсу, захисту персональних даних та конфіденційності, економічних злочинів та права ЄС. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Аріо понад сім років працював у мюнхенському офісі Hogan Lovells, де фокус його практики був на економічних злочинах, комплаєнсі та внутрішніх розслідуваннях.

Олег

Лагодієнко

співзасновник та виконавчий директор Ethicontrol

Разом з Ethicontrol, Олег допомагає клієнтам в покращенні ділової культури та етики, корпоративної безпеки, впровадженні комплаєнс програм та протидії шахрайствам, викладач Програми підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).

Ольга

Шенк

РАДНИК | ПРАКТИКА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ ТА КОМПЛАЄНС

CMS CAMERON MCKENNA NABARRO OLSWANG

Має досвід представництва українських та іноземних клієнтів у галузях вирішення спорів і судочинства, інвестиційного та міжнародного комерційного арбітражу, банкрутства, кримінальних проваджень та комплаєнс.

Артем 

Крикун-Труш

Юрист

DLA Piper

Спеціалізується у своїй практиці на кримінальному праві та захисті бізнесу, комплаєнсі та глобальних розслідуваннях. Він має унікальний досвід роботи старшим слідчим у органах військової прокуратури та старшим детективом Національного антикорупційного бюро України. Цей досвід дозволяє йому ефективно захищати інтереси клієнтів у відносинах з органами правопорядку під час досудових розслідувань у кримінальних провадженнях.

Олександр 

Окунєв

Голова Правління 

Професійної асоціації корпоративного управління

Проходив навчання за програмою Basic Compliance and Ethics Academy (серпень 2017, Вашингтон, США), що проводиться Society of Corporate Compliance and Ethic, автор-укладач посібника «Комплаєнс для малого та середнього бізнесу» (Київ, 2015), співавтор Методичних рекомендацій щодо розробки та впровадження системи заходів щодо запобігання та протидії корупції, співавтор посібника «Антикорупційний комплаєнс» (Київ, 2018), автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління, викладач Програми підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).

Матеріали конференції


Відео

Презентації

Телефон +38 044 228-87-59