Корпоративне управління
для сталого розвитку

ZOOM-конференція

15 липня 2021 

16.00

Governance for Sustainability


ПАКУ у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового Банку, 15 липня (16:00) організовує онлайн-конференцію для обговорення питань ESG, сталого розвитку та місця і ролі належного корпоративного управління у розвитку компаній.

Захід відбудеться у співпраці з Програмою IFC «Сприяння інвестиціям через інтегровані екологічні, соціальні та управлінські стандарти в Європі та Центральній Азії», що реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань SECO. Метою Програми є стимулювання та допомога компаніям у прийнятті кращих практик корпоративного управління, сприяючи їх здатності залучати стійкі інвестиції

Яким чином належне корпоративне управління сприяє сталому розвитку компаній та чому поняття «Sustainability» іноді не розуміють?


Які саме стандарти екологічного, соціального та корпоративного управління (Environmental, Social and Corporate Governance, ESG) впроваджують прогресивні українські компанії?


Чи державні регулятори повинні заохочувати компанії до впровадження стандартів ESG та сталого розвитку?


Спікери


Олександр Окунєв

Голова Правління

Професійної асоціації корпоративного управління


Борис Джанджалія

спеціаліст з корпоративного управління IFC, експерт програми IFC «Сприяння інвестиціям через інтегровані екологічні, соціальні та управлінські стандарти в Європі та Центральній Азії»


Алла Папаїка

директор Департаменту реєстрації емісії цінних паперів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФРУ)


Олексій Поволоцький

директор із корпоративного управління та комплаєнс ДТЕК


Марина Саприкіна

голова правління Центру «Розвиток КСВ»


Тетяна Сахарук

генеральна директорка Мережі Глобального Договору в Україні


Відео


Телефон +38 044 228-87-59