Захід проводиться в рамках співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку, та реалізації її Програми «Сприяння інвестиціям через об’єднання екологічних, соціальних та управлінських стандартів» в Європі та Центральній Азії, що виконується у партнерстві зі Швейцарським державним секретаріатом з економічних справ SECO. Даний захід є частиною зусиль IFC у формуванні умов для більш стійкого розвитку компаній, пом’якшення ризиків і запобігання помилок в управлінні, а також кращого доступу до капіталу, що стимулюватиме економічне зростання і створення нових робочих місць.

Україна стала центром спрямування світової фінансової підтримки. Інвестиції та фінансова допомога, яка, в першу чергу, зосереджена на протидію агресору, повинна все ж таки відповідати принципам сталості та критеріям ESG. 

Як виживати в таких надскладних умовах і відповідати стандартам? Чи це можливо?


Чи підходи, принципи, стандарти та політики ESG й надалі залишаються на порядку денному українських та міжнародних компаній, які ще працюють чи відновлюють діяльність в Україні?


Чи voice from the top надалі залишається рушієм сталості компаній?


Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної та соціальної відповідальності» за підтримки Міжнародної фінансової корпорації запрошують усіх зацікавлених взяти участь у відкритому засіданні членів ПАКУ та обговорити питання ESG в такий надскладний час.

До участі запрошуються усі, для кого питання принципів та стандартів ESG залишаються на порядку денному та для кого, ці питання стали визначальними в процесі відновлення та продовження діяльності компаній.

Спікери


Юлія Холодкова

Експерт IFC з питань ESG, Координатор Програми IFC ECA ESG в Україні та Боснії і Герцеговині


Марина Саприкіна

МОдератор, фасилітатор та  ідейний натхненник 

голова правління Центру КСВ, член Наглядової ради СОС Дитячі Містечка Україн


ВЗЯТИ УЧАСТЬ в Зустрічі

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації